Menu
Your Cart

Blog - vadītprasme

17 Apr Ja ej caur elli, tad turpini iet
Vineta 0 367
Ja ej caur elli, tad turpini iet Savs bizness ir kā amerikāņu kalniņi - augšā, lejā, atkal augšā un atkal lejā...  Viszemākajos brīžos liekas, ka nekad vairs nebūs labi.  Kā ar to tikt galā? Par to, kā sākt, mēģināt, iet caur elli un beigt pielāgotie..
17 Apr Atmet šīs lietas un kļūsti par līderu līderi (Trešā daļa)
Vineta 0 295
Atmet šīs lietas un kļūsti par līderu līderi(Trešā daļa)Noslēdzot šo līderības padomu sēriju, aicinām Tevi uz īstu pavasara revīziju ne vien sava darba galda atvilktnēs vai rokassomā, bet arī savos vadītājas ieradumos. Ja atpazīsti kādas no šīm (kopā..
11 Apr Mēģini un ļauj sev kļūdīties
Vineta 0 471
Mēģini un ļauj sev kļūdīties Vai Tev ir gadījies satikt cilvēku, kurš it kā redz Tev cauri un zina par Tevi visu?  Nav nekādas jēgas stāstīt to, kā nav, tik un tā "atkodīs".  Šis cilvēks ir kā dvēseles spogulis - viņā redzi savu atspulgu.   Tas ir pi..
10 Apr Atmet šīs lietas un kļūsti par līderu līderi (Otrā daļa)
Vineta 0 279
Atmet šīs lietas un kļūsti par līderu līderi(Otrā daļa)Atsaucot atmiņā padomu sērijas pirmo daļu, ceram, ka esi jau paguvusi ne vien apdomāt, bet arī ieviest kādas praktiskas izmaiņas ceļā uz izcilas līderības praksi. Kā mēdz teikt- Romu neuzbūvēja v..
10 Apr Atmet šīs lietas un kļūsti par līderu līderi (Pirmā daļa)
Vineta 0 333
Atmet šīs lietas un kļūsti par līderu līderi(Pirmā daļa)Mēs katra esam sastapušas vai zinām vadītājas, kas it kā ļoti cenšas, bet viņam tā īsti nesanāk. Un te prātā nāk vienkārša, vienlaikus ļoti izaicinoša patiesība- darot lietas ierastajā veidā, ti..
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/